Подарки онлайн, товары для комфорта, отдыха и путешествий.

Купить оригинальный подарок мужчине или девушке, игры для детей.
Прочитать обзоры и новости. Пообщаться на форуме или в блоге.

Тел.: +38 (096) 335-1009 Viber: +38 (066) 083-0669

Інфрачервоний обігрівач картина
2014.02.03 10:55:48
obogrevatel-bungaloОбігрівач картина - настінний плівковий обігрівач

Холод корисний для здоров'я, але в розумних межах - приємно зануритися в ополонці або басейні сауни, вмитися холодною водою або зробити контрастний душ. Коли-ж холодно на вулиці і опалення в квартирі або офісі не справляється з обігрівом, холод стає малоприємним. Доводиться використовувати обігрівачі, які висушують повітря і слизові, що теж малоприємно.
Виходом із цієї морозної ситуації є настінні плівкові обігрівачі.


Завдяки помірній температурі поверхні (до 70 градусів) вони не висушують повітря, а завдяки інфрачервоному випромінюванню (подібному випромінюванню сонця) моментально зігрівають навіть в прохолодних місцях. Ці обігрівачі не гріють повітря, як тепловентилятори, масляні обігрівачі або конвектори. Інфрачервоні обігрівачі нагрівають навколишні предмети і безпосередньо вас, якщо ви в зоні їх обігріву. Цей принцип обігріву найбільш ефективний і природний, принцип обігріву сонця.

Плівковий обігрівач картина корисний для здоров'я завдяки інфрачервоному випромінюванню, котре широко використовується в фізіотерапевтичних кабінетах для оздоровлення. Інфрачервоне випромінювання називають також біогенетичними променями або променями життя. Наше тіло саме випромінює довгі інфрачервоні хвилі, але воно саме потребує також і постійного підживлення довгохвильовим теплом. Якщо це випромінювання починає зменшуватися або немає постійного підживлення ним тіла людини, то організм піддається атакам різних захворювань, людина швидко старіє на тлі загального погіршення самопочуття. Дальнє інфрачервоне випромінювання нормалізує процес обміну і усуває причину хвороби, а не тільки її симптоми.

Включивши плівковий обігрівач настінний ви відразу відчуваєте тепло, що виходить від нього, відразу зігріваєтесь, отримуючи довгоочікуване тепло не чекаючи, поки нагріється повітря і не вдихаючи збіднену безкиневу суміш від тепловентиляторів або конвекторів. При цьому, плівковим інфрачервоним обігрівачем неможливо обпектися, тому що його температура не висока, все тепло передається не на поверхню обігрівача, а в зовнішнє середовище, завдяки чому економиться електрика і ваші гроші.

Окрім практичної користі настінний плівковий обігрівач виконує естетичну функцію, тому що на поверхні інфрачервоного плівкового обігрівача є гарне зображення. Плівкові обігрівачі тому і називають - обігрівач картина, тому обігрівач можна повісити на стіну в якості картини. Варіанти зображень різні, але всі вони асоціюються з теплом, літнім відпочинком, приємними спогадами. Кожен може підібрати собі плівковий обігрівач (інфрачервоний обігрівач настінний) за смаком.

Обігрівачі картиныимеют термодатчик, що перешкоджає перегріву і вимикач. Підключаються до звичайної мережі 220В. Потужність обігрівача 0,5кВт, що порівнянно з кількома лампочками.

Ви можете купити настінний обігрівач картину в інтернет магазині kitabu.com.ua. Крім обігрівачів є сушарки, мобільна тепла підлога, електроковдри, теплова накидка в авто і, навіть, міні сауна - є чим зігрітися :)

Tags:

Hottabych