Подарки онлайн, товары для комфорта, отдыха и путешествий.

Купить оригинальный подарок мужчине или девушке, игры для детей.
Прочитать обзоры и новости. Пообщаться на форуме или в блоге.

Telegram, Viber: +38 (066) 083-0669

Электропростынь, электроматрас, электроодеяло согреет вас быстро
2014.02.01 06:02:05
elektromatras-02Описание двуспальной электропростыни Трио ТМ

 

Электроодеяло; Электрическое одеяло; Электропростынь; Электрическая простынь; Согревающая простынь; Простынь с подогревом; Одеяло с подогревом; Электроматрас; Матрас с подогревом.

 

Предназначение электроодеяла (электропростыни, электроматраса):

 

Инфракрасное тепло благоприятно воздействует на кровообращение и улучшает клеточную активность организма. Напряжение в суставах слабеет и постепенно приходит в норму. Под воздействием тепла стенки сосудов расширяются, что позитивно воздействует на обмен веществ в организме. Комфортное тепло инфракрасного излучения успокаивающе действует на нервную систему, устраняя бессонницу, стресс, нервозность.


Применение электропростыни - электроодеяла - электроматраса Трио ТМ:

 

1. Дома, на даче, в помещении, где есть сложности с отоплением. Одеяло обеспечит теплую постель во время сна или отдыха.
2. Салоны красоты, массажные и физиотерапевтические кабинеты или при других лечебных процедурах.
3. В машине, в кабинах больших грузовиков при наличии преобразователя от 220 В к 12/24 В.

 


 

 

Особенности электроматраса двуспального ТМ Трио:

 

- европейское качество и сравнительно низкая цена (высокое качество нагревательного элемента, изоляции, допматериалов).
- абсолютно безопасно и полезно для людей/животных/растений (натуральные материалы, низкое магнитное поле, класс защиты 2) .
- экономичное в использовании (электроодеяло - потребляет в обычном режиме 40 Вт, то есть в денежном эквиваленте - это 1 копейка в час, 10 копеек в сутки, 3 грн в месяц.)
- удобное и простое в использовании, хранении и транспортировке (легкое, малообъемное, многоразовая упаковка).
- сертифицированная продукция с гарантийным обслуживанием в течении 12 месяцев.

 

Технические характеристики электропростыни - электроматраса Трио ТМ.

 

Переключатель: 2 режимный.
Температура и мощность: режим 1 - 35-40 С, 40 Вт.
Температура и мощность: режим 2 - 45-55 С, 80 Вт.
Напряжение: 220 В.
Вес: 0,75 кг.
Размеры: 150 х 120 см.
Размеры в чехле: 30 х 20 х 8 см.
Толщина одеяла: 0,5 см.
Длина внешнего провода: 2,5 м.
Длинна внутреннего провода: 27 м.
Материал верхнего слоя: 100 % хлопок.
Материал нижнего слоя: термоустойчивое полотно.
Цвет: в ассортименте.


Производитель совместно: Турция, Украина.

 

Детальний опис електроматраса (електропростирадла) Тріо ТМ (Укр.)

 

Электроматрас або электропростирадло (європейська назва - електроковдра) вже протягом багатьох років використовується на Заході, особливо в Північній Америці і Європі. Але незважаючи на те, що електроматрас досить недавно потрапив на український ринок, він вже завоював високий попит і довіру українського споживача завдяки помірній ціні, високій практичності, безпеки, а найголовніше - завдяки незамінною його корисності.

 

Электроматрас з моменту надходження на ринок швидко почав витісняти незручні методи обігріву (гумові грілки, простонародні засоби, такі, як пластикові пляшки та ін), небезпечні в побуті і для здоров'я, а також найдорожчі і високовартісні електронагрівачі високої потужності, які ще в добавок спалюють повітря і стають причиною головних болів.

 

Электроматрас проводиться за європейською технологією з використанням нагрівального елемента австрійського виробництва. Оскільки нагрівальний елемент є найважливішим компонентом цього виробу, ТМ ТРІО приділяє йому особливу увагу. Нагрівальний елемент включає внутрішній провід з високоякісного сплаву з хрому і нікелю, що знижує до мінімуму електромагнітне поле і ламкість, і володіє високими зігріваючими властивостями; сам провід ж покритий силіконом, що підвищує безпеку за рахунок еластичності і повну ізоляцію, не ламаючись навіть при сильному нагріванні. Для порівняння, багато інші виробники використовують сплави на основі міді (що призводить до високого рівня електромагнітного поля і ламкості), покривають ж дроти гумою, яка при нагріванні твердіє і згодом досить швидко ламається. Саме тому, можливо, ви могли чути про «ненадійність і небезпеки» даного виробу. Як ви можете побачити з опису вище, наша продукція відрізняється високою надійністю. Тому ми не радимо купувати даного роду продукцію в сумнівних місцях, навіть якщо вам здається, що товар там, хоча і коштує набагато дешевше, він «нічим не відрізняється»; сумна практика багатьох споживачів доводить, що різниця є, і притому величезна, і ще раз доводить прописну істину, що «дешевий сир тільки в мишоловці». Ми ж гарантуємо своїм клієнтам надійність і безпеку за розумну ціну і несемо відповідальність за свій товар.

 

Верхнє покриття вироби з 100% натуральної тканини різних забарвлень, низ виробу покритий термостійким полотном, яке тримає тепло знизу і може витримувати температури до 200 градусів. Тепло поширюється рівномірно по всій площі виробу, обігріваючи повністю все тіло, а не тільки окремі ділянки. Зовнішній провід 2,5 метра.

 

4-х ступінчастий перемикач складається з режиму прогрівання і режиму сну, а також 2 нульових положень (обидва крайніх), що створює зручність в темряві: для виключення досить клацнути перемикач до кінця в будь-якому напрямку. Перемикач оснащений також світловим датчиком і горить яскравіше або тьмяніше залежно від режиму, що також допоможе в темряві. Температурний режим: +35+40 градусів в режимі сну і +45+55 градусів в режимі прогріву.

 

Споживана потужність виробу - від 40 до 80 ватів в залежності від режиму температури, в грошовому еквіваленті - від 1 до 2 коп на годину, 10 копійок на добу або 3 гривні на місяць за умови, якщо ви будете спати на электроматрасе кожну ніч.

 

Електроматрас виготовляється в двох розмірах: 2-спальний (150х120 см) і 1,5-спальний (150х80 см). Під голову электроматрас не кладеться. Електроматрас поставляється в індивідуальній багаторазової упаковці з ПВХ плівки з тканинними вставками (надають гарний зовнішній вигляд) і ручками. Додається докладна інструкція на українській мові.

 

Електроматрас можна використовувати також в салонах краси, фізіотерапевтичних кабінетах, масажних і інших лікувальних процедур; на природі при наявності живлення 220 В (наприклад від акумулятора автомобіля при наявності инвертера з 12/24 У в 220 В); в автомобілі і кабінах великогабаритних вантажівок.

Завдяки тому, що в електроматрасі ТМ ТРІО не використовуються дорогі непотрібні функції (таймер, перегрів та ін), ціна на виріб може вигідно відрізнятися від західних аналогів в 2 і більше разів, що дозволяє запропонувати клієнту гідну якість за помірною ціною. У електроматрасі ТМ ТРІО ставка зроблена на надійність, практичність і довгий термін служби. Все геніальне просто!

 

Купивши електроматрас, ви перестанете витрачати свій час і нерви на спроби зігрітися і зможете, нарешті, насолоджуватися сном і комфортним відпочинком. Забудьте про безсоння і ревматичних болях - нехай тепло электроматраса зігріє не тільки ваше тіло, але і душу.

 

Будьте здорові і радійте життю!

Tags:

Hottabych