Подарки онлайн, товары для комфорта, отдыха и путешествий.

Купить оригинальный подарок мужчине или девушке, игры для детей.
Прочитать обзоры и новости. Пообщаться на форуме или в блоге.

Telegram, Viber: +38 (066) 083-0669

Переваги інфрачервоних обігрівачів
2013.10.07 10:05:28
Основною перевагою інфрачервоних обігрівачів є можливість не розсіювати тепло, а нагрівати необхідний об'єкт, шляхом направлення випромінювання в потрібну сторону. При цьому теплове випромінювання, так само як і звичайне світло, не поглинається повітрям, тому вся енергія від приладу без втрат досягає поверхонь, що обігріваються і людей в зоні його дії. За рахунок того, що такий обігрівач гріє в першу чергу предмети і поверхні, людина відчуває себе комфортно навіть при більш низькій температурі повітря .

Інфрачервоні обігрівачі, настінні обігрівачі-картини здійснюють прямий нагрів, без використання проміжного матеріального теплоносія. У традиційних повітряних системах відбувається двоступінчастий нагрів теплоносія, тому ККД установки значно знижується. Тому, купив інфрачервоний обігрівач, ви отримуєте ефективний обігрів і економію коштів, тому що обігріваєте тільки там, де вам потрібно, а не скрізь.

 

При цьому швидкість забезпечення тепла незрівнянно вище, ніж у інших обігрівачів - передача тепла починається вже через 27 секунд після включення приладу! Ще однією перевагою інфрачервоних настінних обігрівачів та обігрівачів картин є той факт, що вони практично не «спалюють» кисень унаслідок низької температури нагрівальних елементів інфрачервоного випромінювання. А оскільки такі моделі слабо нагрівають повітря в приміщенні, зниження вологості в процесі їх роботи не настільки значно в порівнянні з обігрівачами інших типів. Безшумність роботи таких установок дає додаткові переваги.

 

Перейти в каталог обігрівачів інфрачервоних.

 

Більше того, дослідження вчених показали, що інфрачервоне випромінювання робить корисний вплив на організм людини (природно, при використанні помірної потужності). Інфрачервона терапія виявилася дієвим і досить ефективним способом не тільки боротьби з простудними захворюваннями, але і для зниження ваги, стимулювання діяльності шлунка, лікування целюліту.

 

У традиційно використовуваних системах опалення звичайно температура повітря в районі стелі помітно вище, ніж внизу, оскільки за законами фізики більш тепле повітря завжди піднімається вгору, а це веде до нерівномірності розподілу температури і втрат тепла. При використанні інфрачервоного опалення можна уникнути нераціонального розподілу температури і знизити теплові витрати і втрати (за підрахунками фахівців, відбувається до 40% енергозбереження ) .

 

Завдяки зональним або локального обігріву, який можливий при інфрачервоному опаленні, в різних частинах приміщення можуть підтримуватися режими з різною температурою і прогрівати тільки необхідні ділянки в приміщенні. Наприклад, у великому цеху прогрівати робочі місця, а на складі - шляхи по яких ходять, а не місця складування вантажу тощо, можливо використовуючи інфрачервоні обігівачі.

 

Робота інфрачервоних приладів не викликає циркуляції повітря в приміщенні, що гарантує відсутність протягів. Більше того, вітер і протяги не впливають на обігрів, тому їх можна використовувати навіть на вулиці, на робочих місцях, де необхідна серйозна вентиляція (пости зварювання, паяльні пости і пр.)

 

З екологічної точки зору, системи інфрачервоного обігріву є найбільш сприятливими для навколишнього середовища і забезпечують корисний екологічно чистий і економічний обігрів.

 

Якщо інші системи обігріву вимагають тривалої і часом дорогої установки, то система інфрачервоного обігріву проста в монтажі та експлуатації .


Інфрачервоні обігрівачі не викликають неприємних і шкідливих запахів, не викликає головного болю, а ймовірність отруєння або займання при їх використанні зведена практично до нуля. Іншими словами, система інфрачервоного обігріву, економлячи Ваші гроші, створює чисту і здорове середовище, забезпечує комфортний обігрів, не завдаючи при цьому шкоди людському здоров'ю. Щоб зрозуміти всі переваги і недоліки інфрачервоної системи обігріву необхідно порівняти її з іншими видами обігрівачів і систем обігріву.

 

Якщо ви використовуєте калорифер , то у вас немає можливості регулювати температуру. Більше того, калорифер, як правило, спочатку нагріває верхню частину кімнати, тільки після чого відбувається поступове зігрівання нижньої. Через це на прогрівання приміщення калорифером необхідно більше витрат енергії. Ще один недолік - калорифер спалює кисень. Інфрачервоні обігрівачі не мають такого недоліку, бо температура поверхні не досягає 75С.

 

Настінний обігрівач-картина безпечний для дітей і пожежобезпечний. Інфрачервоним плівковим обігрівачем неможливо обпектися з тієї-ж причини, немає розпечених поверхонь, тільки "м'яке" безпечне теплове випромінювання.

 

Перевагою інфрачервоних кварцових та плівкових обігрівачів перед системою електричного підігріву підлоги також є можливість регулювання температури. Плюс до всього, монтаж і експлуатація даної системи вимагають значних витрат, що часто призводить до недоцільності її використання.

 

Інфрачервоний обігрівач-картина не вимагає особливого догляду і технічного забезпечення, в ньому немає рухомих частин, тому він не ламається, ресурс плівкового обігрівача 60000 годин, це дуже багато :)

 

Основний недолік інфрачервоного обігрівача полягає в тривалому прогріванні великого за площею приміщення. Другий недолік - світлове випромінювання, що може доставити деяку незручність при використанні обігрівачів вночі. Але цей недолік інфрачервогоного обігрівача - його перевага, м'яке, приємне освітлення обігрівача теплих тонів приємно і не заважає спати.

 

Купити настінний обігрівач на сайті kitabu.com.ua

 

Отже, інфрачервоні обігрівачі - це:


Ефективний обігрів без нанесення шкоди здоров'ю;
ККД набагато вище , ніж у інших обігрівальних систем;
Не спалює кисень і частинки пилу в повітрі , не створює запах і не викликає головний біль , оберігає від появи вогкості ;

Відносно невеликі витрати на монтування та експлуатацію;
Мобільність при установці: можливість встановлювати на стіні , стелі або на алюмінієвої телескопічної стійці;
Передає тепло вже через 27 секунд ;
У першу чергу обігріває людини і предмети , при цьому обігрів відбувається глибоко і рівномірно;
Не залежить від вітру і протягів ;
Можливість направляти тепло і регулювати температуру ;
Безпечні з точки зору екології , а також загоряння та отруєння чадним газом;
Забезпечує здоров'я і бадьорість.

 

Вибрати обігрівач в каталозі.

Tags:

Hottabych