Подарки онлайн, товары для комфорта, отдыха и путешествий.

Купить оригинальный подарок мужчине или девушке, игры для детей.
Прочитать обзоры и новости. Пообщаться на форуме или в блоге.

Telegram, Viber: +38 (066) 083-0669

Столик для ноутбука T13 UFT , огляд.
2013.09.16 06:39:43

Огляд бамбукового столика - трансформера для ноутбука T13 за найкращою ціною.

 

Ринок спеціалізованих меблів на сьогоднішній день рясніє різними пропозиціями , такими як столик для ноутбука , підставка для ноутбука , столик для сніданку або накроватний столик. Столики для ноутбука виготовляються з різних матеріалів , таких як дерево , бамбук , пластик , алюміній або комбіновані варіанти. Ціни на столик для ноутбука сильно варіюються. Столик для ноутбука T13 UFT з бамбука є хітом продажів доступною ціною.


Bamboo-table-T13-faceОсновні характеристики бамбукового столика для ноутбука T13 :

Матеріал : натуральний екологічний бамбук (навантаження до 15 кг).
Колір : світло- коричневий
Вага: 3,4 кг
Відповідний ноутбук : 17 ' або менше
Розмір стільниці: 38 см * 26 cм
Довжина однієї секції ніжки : 26 см
Максимальна вага , який витримує столик : 15 кг
Гранична висота столика для ноутбука: 48 см

Бамбуковий столик для ноутбука T13 UFT виконує наступні функції:

 

Забезпечує зручність роботи на ноутбуці за рахунок зміни кута нахилу стільниці, комфортне розміщення кистей рук при тривалій роботі та наборі тексту для відсутності передчасного стомлення. Нахил стільниці столика T13 регулюється в межах 5 рівнів .


T13-kreplЗабезпечує регуліровку рівня (висоти) столика з урахуванням потреб користувача. Змінити висоту столика потрібно для більш комфортного розташування монітора щодо глядача , при перегляді фільмів або для великих людей та вагітних, яким маленькі столики не підійдуть. Висота ніжок столика під ноутбук T13 UFT регулюється в межах 8 см. Основна секція висотою 29 см і висувний сегмент +8 см , який фіксується гвинтовим фіксатором.


Bamboo-table-T13Має достатній простір, робочу поверхню. Комусь буде достатньо маленького легкого столика для планшета або нетбука з тачпадом , а багатьом буде потрібно з комфортом розмістити великий ноутбук , чашечку чаю ​​( кави чи іншого напою) та документи і забезпечити місце для мишки. У столику під ноутбук T13 UFT є дві незалежні робочі поверхні ліворуч і праворуч від основної площини для ноутбука з регульованим кутом нахилу .

Має висувну скриньку для дрібниць ( флешок і пр. ), що забезпечує додаткову зручність при використанні столика-підставки під ноутбук T13.

Стійкий і надійно фіксує ноутбук при нахилі стільниці завдяки обмежувачу для ноутбука, фіксатору що не заважає при використанні ноутбука або при використанні столика в якості чайного та для сніданку в ліжко. Бамбуковий фіксатор, як у T13 UFT, дуже зручний у викрористанні.

 

Bamboo-table-T13-down

Має вентиляційні отвори для відведення тепла від ноутбука (пасивне охолодження) та додаткове активне охолодження за рахунок витяжних вентиляторів ( кулерів ) , що дозволить збільшити термін служби портативної техніки. При цьому вентилятори не повинні шуміти , а бути тихими , як у столику для ноутбука T13 UFT бамбук.

Матеріал з якого виготовлений столик під ноутбук витримує нагрівання від ноутбука, при цьому легкий. Наприклад , бамбук значно легше більшості видів деревини і в 2 рази твердіше дуба. Крім цього бамбук з якого виготовлений столик T13 стійкий до вологи, що є додатковою перевагою при використанні T13 в якості столика для сніданку в ліжко .

Столик для ноутбука T13 красивий і доставляє естетичну насолоду. Столик під ноутбук T13 виготовлений з пресованого, гладко відполірованого бамбука з лаковим покриттям. Бамбук Т13 має приємну фактуру і навіть запах натурального дерева є його перевагою перед пластиком, наприклад. Цей столик впишеться не тільки в будь-який класичний інтер'єр з переважанням натуральних матеріалів, але і в модерновий, додаючи в нього природності і сучасного стилю.

Столик для ноутбука T13 UFT забезпечує безпеку для здоров'я при його тривалому використанні і виготовлений з екологічного матеріалу - з натурального бамбука.

Столик для ноутбука бамбуковий T13 має всі ці якості - це вигідне придбання!

Складний столик для ноутбука T13 виготовлений з бамбука , він досить великий , але легкий (3,4 кг) і практичний. Легко складається і зручний у використанні , завдяки 2- х секційним ніжкам і похилій стільниці. У складеному вигляді займає дуже мало місця - висота 5 см , столик можна покласти під ліжко або взяти з собою в автомобіль , на природу . Столик для ноутбука T13 це красивий , зручний , практичний і надійний столик для роботи на ноутбуці і для сніданку в ліжко .

Розширені характеристики бамбукового столика для ноутбука T13 UFT

Відповідний ноутбук 17 дюймів
Варіанти розміру екрану ноутбука: 10 дюймів , 12 дюймів , 15 дюймів , 16 дюймів , 17 дюймів
Тип столика : складаний столик під ноутбук , при - ( на ) ліжковий столик , підставка для ноутбука , 4 в 1
Колір : світло- коричневий (бамбук)

Розмір стільниці : 70см х 34см
Розмір похилій площині під ноутбук 38см х 34см
Розмір столу в складеному вигляді: 70см х 34см х 4см
Вага столика під ноутбук : 3,4 кг

Довжина ніжки (висота столика) : 29см +8 см висувна з регульованою фіксацією
Максимальна висота столика: 37 см.
Охолодження : активне , 2шт USB - вентилятора

Матеріал стільниці: бамбук натуральний , пресований
Матеріал ніжок: бамбук натуральний , пресований
Поверхня столу : шліфований бамбук , лакований
Упор ( обмежувач , фіксатор ) ноутбука : знімний
Матеріал упору : бамбук

Столик для ноутбука T13 це прекрасний подарунок , який стане в нагоді не тільки користувачеві ноутбука , але і для читання книг , сніданок у ліжко або дитячих ігор.

Якщо бажаєте купити столик для ноутбука з бамбука , то він добре впишеться в класичний інтер'єр з переважанням натуральних елементів , купивши пластиковий столик , ви оціните його легкість і портативність , купивши алюмінієвий столик для ноутбука ви обираєте сучасний стиль і практичність. Перейти в каталог і купити столик для ноутбука на kitabu.com.ua .

Для вимогливих ми можемо порекомендувати найкращий столик для ноутбука відповідає всім вашим вимогам. Дзвоніть за телефонами KS (096) 335-1009 МТС (066) 083-0669 і наші менеджери допоможуть вам зробити оптимальний вибір для задоволення ваших потреб.

Вибрати й купити столик для ноутбука.

 

Tags:

Hottabych