Подарки онлайн, товары для комфорта, отдыха и путешествий.

Купить оригинальный подарок мужчине или девушке, игры для детей.
Прочитать обзоры и новости. Пообщаться на форуме или в блоге.

Тел.: +38 (096) 335-1009 Viber: +38 (066) 083-0669

Купить столик для ноутбука - Киев, Украина
2013.06.19 11:47:20

UFT-T9-2

Такой вот замечательный пост для облегчения поиска столика для ноутбука в сети :)

 

Перейти в каталог столиков для ноутбука.

 

На сайте kitabu.com.ua вы можете столик для ноутбука купить Киев или столик для ноутбука купить в Украине, узнать столик для ноутбука цена киев столик-трансформер для ноутбука. Прочитать обзор столика для ноутбука подобрать и купить столик для ноутбука и завтрака в постель; столик для завтрака выбрать в интернет-магазине kitabu.com.ua для использования как накроватный столик и прикроватный столик под ноутбук, столик для ноутбука и кофейный столик можно использовать столик-трансформер, т.к. лучшая цена, низкая цена, столик для ноутбука по лучшей цене. Низкая цена на столик для ноутбука но всё-же лучший столик для ноутбука вы купите именно в kitabu.com.ua, т.к. лучшие условия доставки и высочайшее качество обслуживания мы вам обеспечим.

Tags:

Hottabych
 
Як вибрати і купити столик для ноутбука
2013.06.06 08:53:39
Столик для ноутбука - необхідний елемент сучасного побуту.

 

Столики для ноутбука з'явилися в ужитку користувачів портативних комп'ютерів зовсім недавно. Але вже сьогодні мало хто може уявити роботу або розваги з ноутбуком будинку без використання спеціальної підставки, що отримала назву столик під ноутбук. Чи так важливий цей елемент в інтер'єрі сучасного користувача і чи потрібно терміново з'ясовувати, який і де купити столик для ноутбука для свого будинку? Відповімо, що замовити столик для ноутбука не буде зайвим у будь-якій ситуації. Тим більше що його ціна непорівнянно мала порівняно з вартістю самого портативного комп'ютера, а наслідки використання ноутбука без спеціальної підставки можуть влетіти «економного» користувача в круглу суму

Tags:

Hottabych
 
Який столик для ноутбука купити?
2013.05.23 10:38:48
Який столик для ноутбука купити?

Якщо ви часто працюєте вдома і вважаєте за краще використовувати ноутбук сидячи в кріслі, на дивані або в ліжку, вам потрібен столик для ноутбука. Крім роботи за комп'ютером столики можуть бути використані для читання книг, для роботи на планшеті або ігор дітей, а також для сніданку в ліжку, що забезпечить гарний настрій вам та вашим близьким на цілий день.

Столики для ноутбука можуть бути виготовлені з різних матеріалів. Бувають пластикові столики для ноутбука, столики під ноутбук з алюмінієвого сплаву. Дерев'яні столики і столики з бамбука можуть бути використані як столик для сніданку в ліжко або дитячий ігровий столик. Також, у продажу є столики в яких використані кілька матеріалів відразу - металевий каркас і ПВХ пластик.

Столики з пресованного бамбука такі як UFT T13, T21, TT23, T25, T26 мають ящичок для дрібниць, стільницю з регульованим нахилом, що дозволяє встановити ноутбук під різними кутами, охолоджуючі витяжні USB-вентилятори, виїмку під чашку або склянку на бічній поверхні для мишки і відрізняються лише розмірами і варіантами вентиляційних прорізів у стільниці. Столики з пресованного бамбука й дерева регулюються по висоті розсувними ніжками котрi закріплюються на болтах спеціальними притискними шайбами. Бамбукові столики мають приємний зовнішній вигляд відповідний до будь-якого приміщення, тому що дерево прекрасно підходить для будь-якого інтер'єру.
Ціни на бамбукові столики для ноутбука від 499 грн.

Пластикові столики для ноутбука UFT T8, ультракомпактний UFT T15 і пластикові столики армовані металом UFT T1, T9 мають схожу конструкцію з бамбуковими, тому що у них подібний механізм нахилу стільниці, мається ящичок для дрібниць і підстаканник на поверхні для мишки, USB-вентилятори, розсувні ніжки для регулювання висоти столика. Деякі столики комплектуються USB LED-ліхтариком (наприклад UFT T8). Основна відмінність - пластикові столики легше дерев'яних і бамбукових, мають більш технологічний дизайн і нижче ціну.
Ціни на пластикові столики починаються від 335 грн.

Алюмінієві столики для ноутбука представлені самим широким модельним рядом і різними кольорами: сріблястим, чорним, червоним, білим і варіантами покриття - глянцеве і матове. Вони виготовляються зі сплавів алюмінію, дуже легкі і довговічні вагою від 0,8 кг. до 2,2 кг. Алюмінієві столики мають найбільші можливості для конфігурації вистоти та нахилу стільниці, тому що мають три-компонентні ніжки з регулюванням заломлення на шарнірах - натискаєте на кнопку і виставляєте необхідний кут нахилу стільниці. Вони мають найширші варіації використання від підставки для ноутбука до нактоватного або прикроватного столика. Алюмінієві столики під ноутбук розрізняються комплектацією і розміром.
Купити алюмінієвий столик можливо за ціною від 262 грн.
Tags:

Hottabych
   
Страница 2 из 2